SCR2010J1R5
MFR.Part #
SCR2010J1R5
JLCPCB Part #
C3018325
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS