SCR2010J1R
MFR.Part #
SCR2010J1R
JLCPCB Part #
C3018253
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS