SCR2010J1M5
MFR.Part #
SCR2010J1M5
JLCPCB Part #
C3018326
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS