SCR2010J1K
MFR.Part #
SCR2010J1K
JLCPCB Part #
C3018320
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS