SCR2010J0R
MFR.Part #
SCR2010J0R
JLCPCB Part #
C3018288
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS