SCR2010F10R
MFR.Part #
SCR2010F10R
JLCPCB Part #
C3017401
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS