SCR1210JR910
MFR.Part #
SCR1210JR910
JLCPCB Part #
C3018150
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910mΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS