SCR1210JR220
MFR.Part #
SCR1210JR220
JLCPCB Part #
C3018176
Description
-55℃~+155℃ 200V 220mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS