SCR1210JR150
MFR.Part #
SCR1210JR150
JLCPCB Part #
C3018156
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS