SCR1210J6R8
MFR.Part #
SCR1210J6R8
JLCPCB Part #
C3018157
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS