SCR1210J5K6
MFR.Part #
SCR1210J5K6
JLCPCB Part #
C3018180
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS