SCR1210J560K
MFR.Part #
SCR1210J560K
JLCPCB Part #
C3018185
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS