SCR1210J470K
MFR.Part #
SCR1210J470K
JLCPCB Part #
C3018213
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS