SCR1210J2K7
MFR.Part #
SCR1210J2K7
JLCPCB Part #
C3018174
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS