SCR1210J200K
MFR.Part #
SCR1210J200K
JLCPCB Part #
C3018194
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS