SCR1210J1K6
MFR.Part #
SCR1210J1K6
JLCPCB Part #
C3018205
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS