SCR1210J100K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR1210J100K
JLCPCB Part #
C3018161
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS