SCR1210FR910
MFR.Part #
SCR1210FR910
JLCPCB Part #
C5140308
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910mΩ Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS