SCR1210F51R
MFR.Part #
SCR1210F51R
JLCPCB Part #
C3017386
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS