SCR1210F2K7
MFR.Part #
SCR1210F2K7
JLCPCB Part #
C5140239
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS