SCR1210F1R6
MFR.Part #
SCR1210F1R6
JLCPCB Part #
C3017378
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS