SCR1206JR220
MFR.Part #
SCR1206JR220
JLCPCB Part #
C3018104
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 220mΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS