SCR1206J1R8
MFR.Part #
SCR1206J1R8
JLCPCB Part #
C3017952
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS