SCR1206J16K
MFR.Part #
SCR1206J16K
JLCPCB Part #
C3018040
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS