SCR1206FR620
MFR.Part #
SCR1206FR620
JLCPCB Part #
C3017239
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS