SCR1206FR510
MFR.Part #
SCR1206FR510
JLCPCB Part #
C3017237
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS