SCR1206FR500
MFR.Part #
SCR1206FR500
JLCPCB Part #
C3017219
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 500mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS