SCR1206F80K6
MFR.Part #
SCR1206F80K6
JLCPCB Part #
C3017344
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS