SCR1206F3M9
MFR.Part #
SCR1206F3M9
JLCPCB Part #
C3017353
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS