SCR1206F390K
MFR.Part #
SCR1206F390K
JLCPCB Part #
C3017084
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS