SCR1206F2M4
MFR.Part #
SCR1206F2M4
JLCPCB Part #
C5140183
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS