SCR1206F2K37
MFR.Part #
SCR1206F2K37
JLCPCB Part #
C3016986
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS