SCR1206F27K
MFR.Part #
SCR1206F27K
JLCPCB Part #
C5140198
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS