SCR1206F1R87
MFR.Part #
SCR1206F1R87
JLCPCB Part #
C3017115
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS