SCR1206F14K
MFR.Part #
SCR1206F14K
JLCPCB Part #
C3017285
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS