SCR0805J360R
MFR.Part #
SCR0805J360R
JLCPCB Part #
C3017835
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS