SCR0805J20K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0805J20K
JLCPCB Part #
C3017861
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS