SCR0805J13R
MFR.Part #
SCR0805J13R
JLCPCB Part #
C3017899
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS