SCR0805J10M
MFR.Part #
SCR0805J10M
JLCPCB Part #
C5140163
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS