SCR0805FR300
MFR.Part #
SCR0805FR300
JLCPCB Part #
C3016569
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS