SCR0805FR200
MFR.Part #
SCR0805FR200
JLCPCB Part #
C3016504
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS