SCR0805FR120
MFR.Part #
SCR0805FR120
JLCPCB Part #
C3016565
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS