SCR0805F7R15
MFR.Part #
SCR0805F7R15
JLCPCB Part #
C3016484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS