SCR0805F7K68
MFR.Part #
SCR0805F7K68
JLCPCB Part #
C3016725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS