SCR0805F60K4
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0805F60K4
JLCPCB Part #
C3016873
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS