SCR0805F5K1
MFR.Part #
SCR0805F5K1
JLCPCB Part #
C3016714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS