SCR0805F4K7
MFR.Part #
SCR0805F4K7
JLCPCB Part #
C5140142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS