SCR0805F3K92
MFR.Part #
SCR0805F3K92
JLCPCB Part #
C3016571
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS