SCR0805F39K
MFR.Part #
SCR0805F39K
JLCPCB Part #
C3016785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS