SCR0805F374K
MFR.Part #
SCR0805F374K
JLCPCB Part #
C3016831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS